reklam

WEP TV CANLI TV İZLE

MERHABA SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ KADIN SAĞLIK BAKIM GİBİ BİR ÇOK SİTEMİZDE YAZILARIMIZ VARDIR SİTEMİZ SADECE ÖGRETİM OKUMA İÇİN YAZMIŞ OLDUMUZ BU YAZILARDIR LÜTFEN KADIN SAĞLIK BAKIM GİBİ OKUDUNUZ ÜRÜNLRİ SAKIN DENEMEGİN BİR DOKDORA BAŞ VURMADAN YAPMAYINIZ https://beniokudunmu.blogspot.com.tr/ SİTEMİZ TANITIM ÖGRETMEK OKUMAK AMACI TAŞIMAKDADIRUYGULAMA YAPMAYINIZ SİTEMİZ SORUMLU DEGİLDİR BİRŞEYLER ÖGRENDİSENİZ BİR TEŞEKÜR YETERLİDİR,,,

Bebek nasıl gezdirilir

Yazar fotoahmet 26 Mayıs 2018 Cumartesi 0 yorum
Bebek nasıl gezdirilir ; Bebekle açık havada dolaşmak onun sağlığı ve gelişimi için çok önemlidir.İyi havada siz bebeğinizle beraber güzel vakit geçirmek istiyorsanız, mutlaka bu zaman için ona gerekli olan her şeyi beraberinizde götürmelisiniz.

Bebek nasıl gezdirilir
Bebek nasıl gezdirilir
temiz plastik kutuda emzik,veya diğer hafif oyuncaklar, ani hava değişikliğine hazır olmak için ekstra kalın kıyafetler.Kış gezilerinde soğuk rüzgarlı havada özellikle dikkatli olmak gerekir. Çünkü bu yaşta bebek Fark etmemiş size diyemez. Bu nedenle donma ve genel soyumanın belirtilerini bilmelisiniz:
bebek sakin uzanıyor, çevreye tepki vermiyorsa

derisi ağarır, soğuyor, nabzı zayıflıyor.

Bu durumda çocuğu hemen sıcak yere götürmek gerekir. Isıtma tedricen, pasif şekilde yapılmalıdır – fırını, elektrik soba  kullanmayın. Bebeği sıcak örtüye sarın, ona tatlı sıcak sıvı verin ve ertelemeden doktora başvurun. Donmuş bölümleri her ne olursa olsun bir şeyler sürmek kesinlikle yasaktır!

Hiç yorum yok: