reklam

WEP TV CANLI TV İZLE

MERHABA SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ KADIN SAĞLIK BAKIM GİBİ BİR ÇOK SİTEMİZDE YAZILARIMIZ VARDIR SİTEMİZ SADECE ÖGRETİM OKUMA İÇİN YAZMIŞ OLDUMUZ BU YAZILARDIR LÜTFEN KADIN SAĞLIK BAKIM GİBİ OKUDUNUZ ÜRÜNLRİ SAKIN DENEMEGİN BİR DOKDORA BAŞ VURMADAN YAPMAYINIZ https://beniokudunmu.blogspot.com.tr/ SİTEMİZ TANITIM ÖGRETMEK OKUMAK AMACI TAŞIMAKDADIRUYGULAMA YAPMAYINIZ SİTEMİZ SORUMLU DEGİLDİR BİRŞEYLER ÖGRENDİSENİZ BİR TEŞEKÜR YETERLİDİR,,,

Hamilelikte oluşan çatlaklar

Yazar fotoahmet 26 Mayıs 2018 Cumartesi 0 yorum
Hamilelikte oluşan çatlaklar ; Hamilelikte oluşan çatlaklar için önce ve sonra yapılması gerekenler.Biz sizin için hem doğuştan önce, hem de sonra bu gedikleri götürmek için neler yapmalı olduğunuzu bulup yazmıştık. Doğuştan önceki tedbir Dengeli ve doğru beslenmek. Bol miktarda su içmek. A, C ve E vitamini açısından zengin gıdalar yemek. Protein yönünden zengin besinler de çatlakların oluşumunu azaltabilir.

Doğum çatlakları her kadını rahatsız eden sorunlardan. Bunun da sebebi biraz bilgisizlik, biraz da ihmal etmektir. Aslında bu çatlakların olmalarını önlemek öyle de zor değil.

Sürekli olarak sporla uğraşmak. Içeriğini bildiğiniz ve kalitesine emin olduğunuz kremlerden istifade etmekle de çatlakların oluşmasını önleyebilirsiniz. Doğum sonrası çatlaklar en çok oluştuğu yerler karın, göğüs ve kolların üst tarafıdır. Kuru cilt her zaman hasar görmeye uygun olur. Bu yüzden cildinizi nemlendirmekle çatlakların oluşumunu en aza indirebilirsiniz. Doğum sonrası önlem Gedikleri götüren kremlerden kullanabilirsiniz. Spor edebilirsiniz. Deri tazeleyici kremlerden kullanabilirsiniz. Kimyasal pilingler yapabilirsiniz. Çatlakların olduğu bölgeleri ovalayarak bu bölümlerdeki cildin yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Hiç yorum yok: