reklam

WEP TV CANLI TV İZLE

MERHABA SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ KADIN SAĞLIK BAKIM GİBİ BİR ÇOK SİTEMİZDE YAZILARIMIZ VARDIR SİTEMİZ SADECE ÖGRETİM OKUMA İÇİN YAZMIŞ OLDUMUZ BU YAZILARDIR LÜTFEN KADIN SAĞLIK BAKIM GİBİ OKUDUNUZ ÜRÜNLRİ SAKIN DENEMEGİN BİR DOKDORA BAŞ VURMADAN YAPMAYINIZ https://beniokudunmu.blogspot.com.tr/ SİTEMİZ TANITIM ÖGRETMEK OKUMAK AMACI TAŞIMAKDADIRUYGULAMA YAPMAYINIZ SİTEMİZ SORUMLU DEGİLDİR BİRŞEYLER ÖGRENDİSENİZ BİR TEŞEKÜR YETERLİDİR,,,

Sabahları kusursuz saçlar ile uyanmak mümkün mü?

Yazar fotoahmet 26 Mayıs 2018 Cumartesi 0 yorum
Sabahları kusursuz saçlar ile uyanmak ; İstermisiniz saçınız siz uyurken kendi kendine biçime girsin? Güne kusursuz bir saçla başlayıp, sabahları daha çok yatmağınıza yardımcı olacak yöntemler makalemizde!

Eğer boğucu yaz aylarında değilseniz, sabah saçınızı yıkayıp çıkabilmek için iki seçeneğiniz var. Ya yaş saçlar ile işe soğuktan titreyerek gideceksiniz, ya da kurutmak ve şekle sokmak için sabah erken oyanacaksınız. Oysa hastalanmak veya uykusuz kalmaya gerek kalmayacak üçüncü bir tercihiniz de var. Bir gece önceden banyo yapmak. Sabah uyandığınız zaman ehlileştirilmesi imkansız, dağınık saçlarla karşılaşmamak için önceden yapacağınız birkaç şey sayesinde yastığınız en iyi yardımcınız olacaktır. Mükemmel bir saçla uyanmanıza neden olacak ve size zaman kazandıracak yöntemleri bir araya topladık. Özellikle uzun ve dalgalı saçlara sahipseniz, sizin daha çok işinize yarayacaktır. Saçınıza doğal görünümlü dalgalar vermek istiyorsanız, sizin için çok kolay bir yöntem var. Saçlarınızı Horun. Bu kadar! Gece banyo yaptıktan sonra saçlarınızı tamamen kurutun ve yoğun şekilde Örün. Saçınızı sonuna kadar örmektense, ucunda 10 santimetrelik kısmını açık koyun. Sabah örgülerinizi açın ve dalğalarınızı parmaklarınız ile biçime sokun. Eski Hollywood yıldızlarının zarif ve yumuşak saç dalgaları vintage tarzı sevenlerin aklını başından almaya devam ediyor.

Sabahları saçlarınızı kıvırdıktan sonra tarak ile tarayarak bu modeli elde edebilirsiniz. Ama akşamdan işinizi kolaylaştırmak istiyorsanız, klasik yöntemlerden kullanabilirsiniz. Sohbet biqudilerden gidiyor. Artık bigudiler kolay kullanılacak şekilde dizayn edilir. Isı veren, yatakta rahatsız etmeyen bigudiler var. Sizin için en uygun olanı seçin. Sabah saçınızı açın ve bir kez tarayın.
saç bakımı kategorimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederim / saç bakımı 

Hiç yorum yok: